Zaproszenie na dzień otwarty

obraz wpisuDnia 10 września 2014 r. w godzinach 9.00-15.00 zapraszamy Państwa do siedziby PZŁ, przy ul. Nowy Świat 35 w Warszawie, na dzień otwarty projektu „O bioróżnorodności dla przyszłości – czyli jak uczyć, że sarna nie jest żoną jelenia”.
Stowarzyszenie Miłośników Żubrów wraz z Polskim Związkiem Łowieckim przygotowało stoisko projektowe, na którym będą Państwo mogli dowiedzieć się o jego założeniach i celach, a także o możliwości uczestnictwa w warsztatach dydaktycznych dla nauczycieli i członków organizacji pozarządowych, realizowanych w ramach projektu. Na stoiskach organizatorów – SMŻ i PZŁ będzie można poznać szczegóły dotyczące działalność obu organizacji. W trakcie wydarzenia nastąpi ogłoszenie konkursu plastycznego o bioróżnorodności dla dzieci i młodzieży.
W ramach dnia otwartego odbędzie się także seminarium inaugurujące projekt. Poniżej zamieszczamy jego szczegółowy program. W związku z ograniczona liczbą miejsc na seminarium prosimy o mailowe zgłoszenia chęci udziału – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można przesyłać do 3 września na adres bison@smz.waw.pl. Udział w samym dniu otwartym nie wymaga rejestracji.
Serdecznie zapraszamy!

fot. Mieczysław Hławiczka

Zaproszenie na dzień otwarty

Share